Medicopter 117 (74)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Heisser Schnee)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 2003  od 12 lat

W skrócie

Mike ma przemycić przez granicę paczkę z narkotykami. Jego samolot ulega awarii i Mike wyrzuca ładunek wcześniej, niż było umówione. Sam katapultuje się, a podczas upadku łamie nogi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Mike otrzymuje do wykonania zadanie. Po przekroczeniu granicy musi wyrzucić z samolotu paczkę z narkotykami. W trakcie lotu silniki ulegają awarii i Mike zmuszony jest wyrzucić ładunek wcześniej niż to było umówione. Sam katapultuje się, a przy upadku łamie obie nogi. Na ratunek przybywa Załoga B. Tymczasem Rick i Will usiłują odnaleźć wyrzucone przez Mike'a narkotyki. Jednak obaj nie mają doświadczenia w chodzeniu po górach. Wkrótce Will ulega poważnemu wypadkowi. Dzięki szybkiej interwencji Jensa, Petera i Marka udaje się uchronić go przed śmiercią. W trakcie oczekiwania na helikopter, który ma zawieźć rannego do szpitala, Mark zauważa, że Rick ma broń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...