Medicopter 117 (73)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Holidaze)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 2003  od 12 lat

W skrócie

Na terenie przedsiębiorstwa znajduje się skomplikowany system podziemnych tuneli. Kiedy robotnik Mario Gallo przecina jedną z rur, następuje potężny wybuch. Przybywają Załoga A i Załoga B.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Następuje zamknięcie wytwórni paliwa. Likwidacja nie jest jednak łatwym zadaniem, gdyż na terenie przedsiębiorstwa znajduje się skomplikowany system podziemnych tuneli. Nie wystarczy samo wypompowanie benzyny oraz demontowanie maszyn. Kiedy robotnik Mario Gallo przecina jedną z rur, następuje potężny wybuch. Na miejsce zdarzenia przybywa Załoga A. Okazuje się, że to dopiero początek reakcji łańcuchowej. W podziemnych korytarzach dochodzi do serii eksplozji. Przed dotarciem do fabryki policji oraz straży pożarnej, do akcji wkracza również Załoga B.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...