Wszyscy kochają Raymonda 4: Czas dla siebie (20)

(Everybody Loves Raymond: Alone Time)

serial komediowy USA 1999-2000  od 12 lat

W skrócie

Debra uświadamia sobie, że cały swój czas poświęca dzieciom, Rayowi i jego rodzinie. Prosi męża, żeby częściej opiekował się pociechami, dzięki czemu ona mogłaby więcej uwagi skupić na sobie samej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ray Barone (Ray Romano) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem sportowym. Ma on piękną żonę Debrę (Patricia Heaton) oraz dzieci - 12-letnią Ally (Madylin Sweeten) i ośmioletnich bliźniaków Geoffreya (Saweyer Sweeten) i Michaela (Sullivan Sweeten). Wszyscy mieszkają w przytulnym domu na Long Island. Niestety w pobliżu swój dom mają również rodzice Raya: Marie (Doris Roberts) i Frank (Peter Boyle), którzy lubią wtrącać się do życia swojego syna. Zamieszanie wprowadza także jego brat Robert (Brad Garrett), który ciągle wyprowadza się od rodziców do brata i odwrotnie.

W tym odcinku

Debra uświadamia sobie, że cały swój czas poświęca dzieciom, Rayowi i jego rodzinie. Prosi męża, żeby częściej opiekował się pociechami, dzięki czemu ona mogłaby więcej uwagi skupić na sobie samej. Marie, która dowiaduje się o tym pomyśle, dochodzi do wniosku, że w małżeństwie jej syna źle się dzieje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...