Lombard. Życie pod zastaw 3 (124)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Daniel został zwolniony ze szkoły. Nie chcąc stresować żony, udaje, że chodzi do pracy. Musi znaleźć pomysł, by zdobyć gotówkę. Do lombardu przychodzi policjant i zastawia laptopa swojego syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego (Zbigniew Barski), jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Jego podwładni muszą mierzyć się z różnymi problemami. Do wyceny trafiają rozmaite przedmioty, jednak nie każdy klient ma uczciwe zamiary.

W tym odcinku

Daniel, nauczyciel języka polskiego jest ojcem dwójki dzieci i wraz z żoną spodziewa się trzeciego maleństwa. Niestety z powodu redukcji etatów został zwolniony ze szkoły. Nie chcąc stresować ciężarnej żony, codziennie udaje, że wychodzi do pracy. Musi jednak szybko znaleźć pomysł, by zdobyć zastrzyk gotówki. Tymczasem do lombardu przychodzi policjant i zastawia laptopa swojego syna Krzysia, gdyż ten zbyt dużo czasu poświęca na granie. Na drugi dzień w komisie pojawia się zawiedziony syn, który chce odebrać komputer. Twierdzi, że ojciec mu go ukradł. Na znak protestu, chłopiec przypina się kajdankami do stojącego w lombardzie motocykla. Hofer, gdy widzi Benię od razu się zakochuje. Nazywa ją Venus z Willendorfu i składa jej propozycję nie do odrzucenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...