Teleman

Trudne sprawy | sezon 16 odc. 819

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciej trzy tygodnie temu ożenił się z kobietą swoich marzeń. Mężczyzna jest szczęśliwy ze swoją partnerką i jej 18-miesięcznym synkiem. Jego ojciec Gustaw zachowuje się przy niej bardzo dziwnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Maciej Wyszkowiak trzy tygodnie temu ożenił się z kobietą swoich marzeń, Alicją. Mężczyzna jest bardzo szczęśliwy ze swoją partnerką i jej 18-miesięcznym synkiem. Natomiast jego ojciec Gustaw zachowuje się przy niej bardzo dziwnie. Pewnego dnia młodzi małżonkowie widzą, jak 55-latek próbuje wspiąć się nago na balkon sąsiadki. Wkrótce wychodzi na jaw, że przez jej mieszkanie chciał obserwować Alicję. Maciej ma dość jego nieufności i zabrania mu śledzenia swojej żony. Jednak nieugięty rodzić w końcu coś odkrywa.

Zobacz także

Ładuję...