Teleman

Trudne sprawy | sezon 16 odc. 818

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika spotyka się z siostrą. Dowiaduje się, że Paulina wyszła za mąż i urodziła dziecko, a także zerwała kontakt z matką i jej nowym partnerem. Podczas spaceru krewna wypiera się córki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Weronika spotyka się z dawno niewidzianą siostrą. Zaskoczona dowiaduje się, że Paulina w tajemnicy wyszła za mąż i urodziła dziecko, a także zerwała kontakt z matką i jej nowym partnerem. Jeszcze bardziej dziwi ją, gdy podczas spaceru krewna wypiera się swojej córki przed koleżanką. Kolejne podejrzenia wzbudza brak w jej mieszkaniu śladów obecności mężczyzny. Nawet sąsiad nie wie nic o mężu 29-latki. Pewnego dnia kobieta spotyka na ulicy rzekomego małżonka siostry, który jednak twierdzi, że nie ma z nią nic wspólnego. Weronika węszy spisek.

Zobacz także

Ładuję...