W czym do ślubu? (6/12)

W skrócie
Tajwanka Wei Chao Wang i Piotr poznali w Czechach. Zakochani zamierzają pobrać się w Polsce, gdzie obecnie mieszkają, i postawić na ślub właśnie w naszym stylu, jednak kwestią wątpliwą są stroje.
Oglądaj w telewizji
Opis
Izabela Janachowska po raz kolejny przychodzi z pomocą kobietom, które przerasta wybór sukni ślubnej. Ekspertka doradza, które z fasonów będą najodpowiedniejsze dla sylwetek uczestniczek, jaki makijaż i jaką fryzurę dobrać pod kreację. Doradztwo obejmuje również osoby bliskie pannie młodej - narzeczonych, matki, teściowe, siostry i oczywiście świadkowe.
Tajwanka Wei Chao Wang i Piotr poznali w Czechach. Wei Chao Wang tam studiowała, Piotr zaś wyjechał do pracy. Zakochani zamierzają pobrać się w Polsce, gdzie obecnie mieszkają, i postawić na ślub właśnie w naszym stylu, jednak kwestią wątpliwą pozostają stroje. Przed Wei trudny wybór między tajwańską klasyką i polskimi kreacjami podkreślającymi sylwetkę.