Lombard. Życie pod zastaw 3 (121)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogumił chce upamiętnić miejsce kaźni swojego ojca pomnikiem. Niestety nie ma pieniędzy. Adek dostaje bilety na galę MMA. Do lombardu przychodzi kobieta, która chce zastawić piłę mechaniczną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Bogumił mieszka z synem Kostkiem i jego żoną Elżunią. Pewnego dnia dowiaduje się o odnalezieniu przez archeologów IPN zapomnianych grobów partyzanckich z okresu II wojny światowej. Podejrzewa, że może to być mogiła, w której miał spoczywać jego ojciec. Wzruszony odkryciem, postanawia upamiętnić miejsce kaźni odpowiednim pomnikiem. Niestety swoje oszczędności przekazał wcześniej synowi na zakup mieszkania. Adek dostaje od Kini bilety na galę MMA. Nie ma z kim zostawić Sebastiana, więc prosi o przysługę Lolka. Gdy ten siedzi z dzieckiem, do mieszkania przychodzi niezapowiedziany gość. W komisie zjawia się elegancka pani, która chce zastawić piłę mechaniczną. Jej mąż jest muzykiem, ale uwielbia też majsterkować. Kobieta chce go przekonać, że to niebezpieczne dla niego zajęcie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...