Świat według Kiepskich | odc. 112: Kazachstańskie Wieczera

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Kiepskich przyjeżdża rodzina z Dalekiego Wschodu. Goście postanawiają na stałe pozostać w Polsce. Chwilowo zamieszkują u Kiepskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Do Kiepskich przyjeżdża rodzina z Dalekiego Wschodu zaproszona przez Babkę. Goście postanawiają na stałe pozostać w Polsce i polepszyć nieco swój los. Chwilowo zamieszkują u Kiepskich, próbując jak najszybciej zorganizować sobie dobrobyt. Chcąc się pozbyć niewygodnej rodziny - a przy okazji zarobić trochę grosza - Ferdek pomaga im w rzekomo intratnym przedsięwzięciu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...