Miś Fantazy: Szkarłatna perła (7)

serial animowany Polska 2007  b.o.

W skrócie

Julka, Zagadka i Fantazy bawią się u ujścia rzeki do Złotej Laguny. Nagle dostrzegają łódź. Na pokładzie jest wyczerpany chłopiec. Szuka on ojca, kapitana statku 'Szkarłatna Perła'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Julka, Zagadka i Fantazy bawią się u ujścia rzeki do Złotej Laguny. Nieoczekiwanie dostrzegają łódź. Na pokładzie jest wyczerpany chłopiec. Szuka on swojego ojca, kapitana statku "Szkarłatna Perła". Czarodziej Prospero i Żuczek Wesołek rozpoznają na starej fotografii tajemniczy żaglowiec, który wcześniej oglądali przez lunetę. Okazuje się jednak, że jest to statek widmo. Żaglowiec i jego załogę można ocalić jedynie poprzez odnalezienie kotwicy, odciętej pewnej burzliwej nocy przez kapitana.

Ładuję...