Medicopter 117 (61)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Blinde Passagiere)

serial przygodowy Niemcy 2001  od 12 lat

W skrócie

Na statku towarowym podróżuje nielegalnie grupa Romów. Przewoźników nie interesuje, czy dotrą do miejsca przeznaczenia żywi. Wyrzucony za burtę młody człowiek informuje załogę Medicoptera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollman, sanitariusz Ralf Staller, pilotka Biggi Schwerin to pracownicy zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci rozstrzygają sekundy. Niosąc pomoc sami narażają własne życie - może ich uratować tylko pełne zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Na pokładzie statku towarowego podróżuje nielegalnie grupa Romów. Zapłacili duże łapówki za możliwość przekroczenia w ten sposób granicy. Przewoźników jednak nie interesuje, czy ich klienci dotrą do wybranych przez siebie miejsc przeznaczenia żywi czy martwi. Kiedy jeden z pasażerów żąda lepszego traktowania, zostaje postrzelony i wyrzucony za burtę. Ciężko ranny młody człowiek dociera do brzegu i zeznaje o wszystkim załodze Medicoptera.

Występują

Twórcy

Ładuję...