Medicopter 117 (58)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Geldtransport)

serial przygodowy Niemcy 2001  od 12 lat

W skrócie

Gang Matuciniego obrabował furgonetkę z pieniędzmi. Zainstalowali materiały wybuchowe. Ochroniarz wzywa pogotowie. Karetka pojawia się błyskawicznie. W środku jest Johann i jego ludzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollman, sanitariusz Ralf Staller, pilotka Biggi Schwerin to pracownicy zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci rozstrzygają sekundy. Niosąc pomoc sami narażają własne życie - może ich uratować tylko pełne zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Gang Johanna Matuciniego obrabował furgonetkę z pieniędzmi. Zainstalowali w niej materiały wybuchowe. Ochroniarz wzywa pogotowie i jest zaskoczony, gdy karetka pojawia się dosłownie za kilka minut. Jednak w środku, zamiast lekarzy, jest Johann i jego ludzie. Szef gangsterów sądzi, że zdążą uciec, zanim przyjedzie prawdziwa karetka. Kiedy pojawia się Medicopter, przestępcy nie kryją zaskoczenia. Jeden z nich przejmuje kontrolę nad helikopterem, a Johann i Andrea zaczynają strzelać do zakładników.

Występują

Twórcy

Ładuję...