Medicopter 117 (57)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Im Labyrinth)

serial przygodowy Niemcy 2001  od 12 lat

W skrócie

Felix, Jochen i Barbara włamali się razem do willi. Kiedy przyjechała policja, Felix uciekł, nie dbając o wspólników. Jochen i Barbara postanawiają więc zemścić się na nielojalnym partnerze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollman, sanitariusz Ralf Staller, pilotka Biggi Schwerin to pracownicy zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci rozstrzygają sekundy. Niosąc pomoc sami narażają własne życie - może ich uratować tylko pełne zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Felix, Jochen i Barbara włamali się razem do willi. Kiedy przyjechała policja, Felix uciekł do swojej kryjówki, nie dbając o to, co stanie się z Jochenem i Barbarą. Oszukani wspólnicy postanowili się zemścić i zmusić Feliksa, aby zaprowadził ich do kryjówki. Jednak okazuje się to znacznie trudniejsze, niż początkowo sądzili. Felix zabezpieczył się bowiem na kilka sposobów. Gdy zniecierpliwiony Jochen postrzelił go, ten uaktywnił bombę. Jej detonacja nastąpi po upływie pół godziny.

Występują

Twórcy

Ładuję...