Medicopter 117 (55)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Verschollen)

serial przygodowy Niemcy 2001  od 12 lat

W skrócie

Tom i jego żona Silvia wybrali się w góry. Cierpiąca na cukrzycę Silvia źle się poczuła i zaczęła mieć zawroty głowy. Tom usiłując wydobyć insulinę, traci równowagę i oboje przewracają się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollman, sanitariusz Ralf Staller, pilotka Biggi Schwerin to pracownicy zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci rozstrzygają sekundy. Niosąc pomoc sami narażają własne życie - może ich uratować tylko pełne zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Tom i jego żona Silvia wybrali się na wycieczkę w góry. Nagle cierpiąca na cukrzycę Silvia źle się poczuła i zaczęła mieć zawroty głowy. Tom usiłując wydobyć z plecaka insulinę, traci równowagę i oboje z żoną przewracają się. Silvia upada na mały występ skalny, sytuacja Toma jest znacznie gorsza. Na pomoc natychmiast wyrusza Medicopter. Wycieńczona kobieta zostaje uratowana. Jednak pilotka Biggi zostaje ciężko ranna i nie wiadomo, czy będzie w stanie prowadzić helikopter.

Występują

Twórcy

Ładuję...