Teleman

Trudne sprawy | sezon 16 odc. 800

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anastazja widzi swoją matkę zbierającą butelki i puszki. Kobieta ukrywała przed nią, że sytuacja finansowa rodziny jest beznadziejna. Chce, by dziewczyna ukończyła szkołę i nie popełniała jej błędów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Anastazja widzi swoją matkę zbierającą butelki i puszki. Kobieta ukrywała przed nią, że jest bezrobotna i sytuacja finansowa rodziny jest beznadziejna. Chce, by dziewczyna ukończyła szkołę i nie popełniała jej błędów. Halina zaszła bowiem w pierwszą ciążę, mając 15 lat. Dlatego też nie podoba jej się związek 17-letniej córki z podejrzanym 30-letnim mężczyzną. Tymczasem pewnego dnia 33-latka znajduje w parku 30 000 zł. Uczciwie odnosi je na policję, co odnotowuje prasa. Niebawem anonimowy darczyńca przekazuje jej 5 000 zł. Wychodzi na jaw, że pieniądze pochodzą z rabunku...

Zobacz także

Ładuję...