Teleman

Szkoła (582)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalista Krzysiek popada w konflikt z czarnoskórym uczniem. Chłopcy rywalizują o tę samą dziewczynę. Brat nastolatka próbuje nastraszyć jego rywala. Abib nie przejmuje się atakami...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Krzysiek Łuczak popada w konflikt z czarnoskórym uczniem. Chłopcy rywalizują o tę samą dziewczynę. Brat nastolatka próbuje nastraszyć jego rywala. Abib nie przejmuje się atakami i pyta Nadię, czy zechce z nim chodzić. Wówczas Dominik znów sięga po groźby, a kiedy one nie skutkują, decyduje się pobić Abiba. Licealistka Lena Kędzierska zwierza się przyjaciółce, że molestuje ją Tomek Jeżycki. Jakiś czas później przypadkiem poznaje inne ofiary przemocy. Przekonuje koleżanki do założenia w internecie grupy wsparcia. Uczennice urządzają prowokacje i nagrywają Tomka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...