Lombard. Życie pod zastaw 3 (97)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Dziewięcioletni Alan dowiaduje się o planowanym rozwodzie rodziców. Aby ratować ich małżeństwo, chłopiec postanawia zastawić w lombardzie swoją elektryczną deskorolkę. Nie jest to jednak możliwe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego (Zbigniew Barski), jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Jego podwładni muszą mierzyć się z różnymi problemami. Do wyceny trafiają rozmaite przedmioty, jednak nie każdy klient ma uczciwe zamiary.

W tym odcinku

9-letni Alan dowiaduje się o planowanym rozwodzie rodziców. Zrozpaczony chłopak chce ratować ich małżeństwo, więc postanawia zastawić w lombardzie swoją elektryczną deskorolkę. Adek i Marzena nie mogą przyjąć zastawu od osoby niepełnoletniej. Chłopak postanawia więc poszukać innego sposobu na pogodzenie rodziców. Przy okazji pracownicy lombardu poznają ważne fakty z życia rodziny. W punkcie skupu pojawia się również Regina, która chce odebrać zastawiony wcześniej zegarek. Sytuacja jednak nieoczekiwanie się komplikuje. Adek dostaje przesyłkę od Ryżego. Ma ją przekazać Patrycji. Przy okazji chłopak zyskuje wiele cennych informacji na temat dziewczyny. Postanawia podjąć ważną decyzję.

Występują

Twórcy

Ładuję...