Dziewczyny ze Lwowa 3: Sen mara, Bóg wiara (27)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Olya dobrze radzi sobie na kursie językowym. Związek z Tomkiem kwitnie, ale relacja z jego matką nie wygląda najlepiej. Swieta z kolei zakłada firmę zatrudniającą pielęgniarki z Ukrainy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

Po rozstaniu z Uljaną profesor popada w melancholię. Syn mężczyzny i jego żona, Halina, starają się mu pomóc. Olya bardzo dobrze radzi sobie na kursie językowym na uniwersytecie. Związek dziewczyny z Tomkiem kwitnie, ale relacje z jego matką nie wygląda najlepiej. Kobieta nadal robi wszystko, żeby zniechęcić syna do jego sympatii. Polina nadal spotyka się z kapitanem policji. Mężczyzna nie jest jednak zadowolony z tego, że jego ukochana prowadzi restaurację razem z Matyldą, żoną gangstera. Swieta z kolei zakłada firmę zatrudniającą pielęgniarki z Ukrainy. Ponieważ nie mogła zarejestrować jej na siebie, mecenas Piotr wpadł na pomysł, by poprosić o pomoc pana Henryka. Starszy mężczyzna, pomimo niechęci do wszelkich urzędów, zmuszony jest odwiedzić wiele instytucji, co jest niezbędne, jeśli się chce założyć firmę.

Występują

Twórcy

Ładuję...