Medicopter 117 (6)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Inferno ohne Ausweg)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 1998  od 12 lat

W skrócie

Stolze pracuje w elektrowni atomowej. Pewnego razu zabiera ze sobą psa. Pies prześlizguje się przez śluzy koło reaktora. Stolze próbuje go złapać, ale dostaje się w strumień gorącej pary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollmann (Anja Freese), sanitariusz Ralf Stalle (Wolfgang Krewe) i pilotka Biggi Schwerin (Sabine Petzl) należą do zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Inżynier Stolze pracuje w elektrowni atomowej. Nie chce zostawić swojego psa samego w domu, więc potajemnie zabiera go ze sobą. Zwierzak prześlizguje się przez śluzy w pobliże reaktora. Gdy mężczyzna zdaje sobie z tego sprawę, próbuje go złapać. Niestety, przewraca się i dostaje w strumień gorącej pary, buchającej z pękniętego rurociągu. Załoga Medicoptera nie może dotrzeć na miejsce wypadku, gdyż wskaźniki informują o wysokim poziomie promieniowania w tej okolicy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...