W rytmie serca: W pętli (11)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Adama trafia Marlena. Pacjentka ma problemy z sercem. Okazuje się, że od kilku miesięcy kobieta jest przez kogoś prześladowana. Przez ciągły stres jest gotowa targnąć się na swoje życie...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zdolny i ambitny chirurg, dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), zostaje zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym warszawskim szpitalu. Postanawia zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serca dwóch kobiet - pielęgniarki Marii Biernackiej (Barbara Kurdej-Szatan) i aspirant Weroniki Nowackiej (Maria Dębska) - zabiją mocniej. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.

W tym odcinku

Pod opiekę Adama trafia Marlena. Pacjentka ma problemy z sercem. Okazuje się, że od kilku miesięcy kobieta jest przez kogoś prześladowana. Przez ciągły stres jest nawet gotowa targnąć się na swoje życie... Tymczasem doktor Zych walczy z lokalną epidemią ospy wśród przedszkolaków i dorosłych. Poza tym w przychodni znów pojawia się Bogdan. Tym razem chory nie prosi jednak o pomoc byłego szwagra, tylko doktora Żmudę - i to od niego próbuje wyłudzić morfinę.

Występują

Twórcy

Ładuję...