Endeavour: Sprawy młodego Morsa 3: Arkadia (2)

(Endeavour 3: Arcadia)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016
zdjęcie

W skrócie

Po wyjściu z supermarketu kobieta mdleje na ulicy. Umiera w szpitalu. W innej części miasta mężczyzna traci życie we śnie z powodu wybuchu gazu. Morse ustala, że obie sprawy są ze sobą powiązane.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Oksford, 1967 rok. Nastroje społeczne zapowiadają zbliżającą się rewolucję obyczajową. Mimo zmian, jakie niesie duch czasu, przestępcy pozostają ci sami. Młody detektyw Endeavour Morse po raz kolejny stawi im czoła. Minęły trzy miesiące, odkąd Morse i inspektor Thursday, rozbili siatkę przestępczą. Młody detektyw w wyniku intrygi trafił do aresztu, a jego przełożony został ranny.

W tym odcinku

Po wyjściu z supermarketu "Richardson's" młoda kobieta mdleje na ulicy. Odwieziona do szpitala, po kilku godzinach umiera. Tymczasem w drugiej części miasta mężczyzna umiera we śnie z powodu wybuchu gazu. Druga ze spraw budzi zainteresowanie Morse'a. W trakcie śledztwa detektyw odkrywa, że budzik w mieszkaniu mężczyzny zatrzymał się na godzinie piątej, a drzwi wejściowe były zamknięte, chociaż w środku nie było klucza. Szybko okaże się, że śmierć mężczyzny ma wiele wspólnego z zasłabnięciem klientki sklepu "Richardson's".

Występują

Twórcy

Ładuję...