Medicopter 117 (5)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Flug in die Hölle)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 1998  od 12 lat

W skrócie

Hanno wyznaje Jensowi, że sypiał z jego narzeczoną. Jens, mimo że Vivian jest w ciąży, zrywa z nią. Potem wspina się po skałach bez zabezpieczenia. Dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gabrielle Kollmann (Anja Freese), sanitariusz Ralf Stalle (Wolfgang Krewe) i pilotka Biggi Schwerin (Sabine Petzl) należą do zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili muszą być gotowi do interwencji w wyjątkowo trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Hanno, Jens i jego dziewczyna Vivian jeżdżą rowerami po górach. Podczas gdy dziewczyna zostaje nieco z tyłu, mężczyźni ścigają się w dół zbocza. Hanno traci panowanie nad pojazdem i przewraca się prosto na skały. Półprzytomny, przyznaje się koledze, że sypiał z jego narzeczoną. Zaślepiony gniewem chłopak natychmiast zrywa związek, pomimo że dziewczyna jest z nim w ciąży. Równocześnie za wszelką cenę chce udowodnić Hanno swoją wyższość pod każdym względem. W tym celu wybiera się na wspinaczkę po ścianach skalnych bez zabezpieczenia. Dochodzi do tragedii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...