Endeavour: Sprawy młodego Morsa 3: Przejażdżka (1)

(Endeavour 3: Ride)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016
zdjęcie

W skrócie

Endeavour zostaje oczyszczony z zarzutów, ale nie zapomniał o przeżytej traumie. Załamany zerwał kontakt z bliskimi i przeniósł się do domu w lesie. Wkrótce dochodzi tam do zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Oksford, 1967 rok. Nastroje społeczne zapowiadają zbliżającą się rewolucję obyczajową. Mimo zmian, jakie niesie duch czasu, przestępcy pozostają ci sami. Młody detektyw Endeavour Morse po raz kolejny stawi im czoła. Minęły trzy miesiące, odkąd Morse i inspektor Thursday, rozbili siatkę przestępczą. Młody detektyw w wyniku intrygi trafił do aresztu, a jego przełożony został ranny.

W tym odcinku

Endeavour zostaje oczyszczony z zarzutów. Tragiczne wydarzenia wycisnęły jednak piętno na jego psychice. Załamany, opuścił miasto, zerwał kontakt z bliskimi i przeniósł się do domu w lesie. Nadchodzi rok 1967, który niesie za sobą zmiany obyczajowe. Morse poznaje grupkę młodych ludzi, którzy swoim stylem bycia odzwierciedlają ducha nowej epoki. Imprezują, urządzają wyścigi samochodowe i słuchają rock'n'rolla. Nieoczekiwanie w lesie, nieopodal chatki Endeavoura, zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Wówczas detektyw wkracza do akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...