Kobra - oddział specjalny: Obrońca (15)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Der Beschützer)

serial sensacyjny Niemcy 2014  od 12 lat

W skrócie

Ochroniarz Matthias Licht tropi rosyjskich gangsterów. Ci w odwecie włamują się do willi jego pracodawcy. Zostają spłoszeni przez policję. Mimo to Licht sądzi, że w sprawę jest zamieszany jego szef.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Ochroniarz Matthias Licht prowadzi nagonkę na rosyjskich gangsterów. Ci również nie pozostają mu dłużni i włamują się do willi jego pracodawcy. Zostają jednak spłoszeni przez policję. Mimo to Licht podejrzewa, że w sprawę może być zamieszany jego szef. Gerkhan, który wie, że Matthias był kiedyś policjantem, wierzy w jego teorię i postanawia mu pomóc. Funkcjonariusze kierują swoje podejrzenia na właściciela restauracji, Dimitrija Achmatowskiego. Jednak zanim udaje im się cokolwiek mu udowodnić, dochodzi do drugiego napadu na willę Brechtów. Policjanci nie są w stanie zapobiec porwaniu córki zamożnej pary. Wkrótce otrzymują żądania porywaczy. Przekazanie pieniędzy jednak nie udaje się i bankier dostaje się w ręce przestępców. Semir i Alex trafiają jednak na nowy trop. Prowadzi on do pewnej rodzinnej tajemnicy. Wówczas policjanci uświadamiają sobie, że Achmatowski nie jest ich jedynym wrogiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...