Kobra - oddział specjalny: Umarli nie wracają (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Tote kehren nicht zurück)

serial sensacyjny Niemcy 2014  od 12 lat

W skrócie

Diler narkotykowy ucieka przed Semirem i jego partnerem. Wygląda on jak Spike, dawny współpracownik Aleksa, przez którego komisarz trafił do więzienia. Brand uświadamia sobie, że mógł zostać wrobiony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Gdy Semir i Alex zadzierają z dilerem narkotykowym, Brandt musi stawić czoło swojej przeszłości. Diler, któremu udaje się uciec, wygląda jak Spike, dawny kolega z pracy Alexa, przez którego komisarz spędził 2 lata w więzieniu. Brand uświadamia sobie, że mógł zostać wrobiony. Jeśli Spike żyje, to znaczy, że śmierć osób, które go wrobiły, była tylko maskaradą i wielkim oszustwem, a mężczyźni tak naprawdę żyją. Na domiar złego komisarz zostaje wrobiony w morderstwo, a pościg rozpoczyna jego następca z wydziału narkotykowego. Semir postanawia pomóc koledze. Razem rozpoczynają niebezpieczne śledztwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...