Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2708

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert walczy o opiekę nad Stasiem. Kuratorka bardziej wierzy Oldze i jej siostrze. Uznaje, że Tadeusiak stosuje przemoc. Ten porywa Stasia. Rozpoczyna się rozprawa rozwodowa Zimińskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert walczy ze wszystkich sił o opiekę nad Stasiem. Jednak kuratorka sądowa bardziej wierzy Oldze i jej siostrze, Ninie. Urzędniczka jest przekonana, że Robert stosuje przemoc fizyczną. Tadeusiak decyduje się na desperacki krok. Wbrew protestom Weroniki porywa Stasia. Rozpoczyna się rozprawa rozwodowa Zimińskich. Podczas niej Danka potwierdza, że pomiędzy nią a mężem nastąpił całkowity rozpad pożycia. Ku jej zaskoczeniu Marek stwierdza przed sądem, że nadal ją kocha i liczy, że żona mu wybaczy. Roman przegląda odpowiedziom na anons Antoniego na portalu randkowym. Ku zaskoczeniu Honoraty, Hoffer postanawia najpierw sam spotkać się z kandydatkami na dziewczynę dla brata. Jedna z nich robi na nim piorunujące wrażenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...