Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2707

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia namawia Smolnego, by nie karał Przemka za ucieczkę z domu. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi córki. Ewa traci cierpliwość. Tymczasem Ostrowski ma głowę zaprzątniętą strajkiem na oddziale.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Basia namawia Smolnego, żeby nie karał Przemka za ucieczkę z domu. Krzysztof, szczęśliwy, że synowi nic się nie stało, ulega żonie. Kiedy jednak dowiaduje się, że Przemek go oszukał, coś w nim pęka. W jego głowie rodzi się piekielny plan. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi córki. Ewa powoli traci cierpliwość. Tymczasem Ostrowski ma głowę zaprzątniętą czym innym - lekarze na jego oddziale ogłaszają strajk. W trudnej sytuacji wspiera go atrakcyjna dyrektor Kolenda. Roman uparcie próbuje zeswatać brata z opiekunką Stefanka. Kolejne spotkanie pary okazuje się chybione. Roman nie ustaje jednak w staraniach i zamieszcza ogłoszenie brata na portalu randkowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...