Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2706

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Smolny dowiaduje się od byłej żony, że Przemek poznał na festiwalu dziewczynę i postanowił nie wracać do domu. Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Prosi Bartka o pomoc w zdobyciu dowodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Smolny bezskutecznie próbuje skontaktować się z synem. Była żona informuje go, że Przemek poznał na festiwalu dziewczynę i postanowił nie wracać do domu z kolegami. Policja znajduje na poboczu plecak i kurtkę Przemka. Sandra niespodziewanie wraca od rodziców, ale nie zastaje Michela w mieszkaniu. Przyjaciele potajemnie zawiadamiają Gawriłowa i ten szybko wraca do domu. Sandra przeprasza męża za okazywaną zazdrość. Kinga jest pewna, że to Roma ją wrobiła. Brzozowska potrzebuje jednak dowodu. Prosi o pomoc Bartka - ten obiecuje wyciągnąć informacje od Lenarskiej. Zanim jednak do tego dochodzi, dowiaduje się, że to właśnie on zajmie stanowisko Kingi. A za jego awansem stoi właśnie Roma.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...