Teleman

Gwiazdy lombardu 19: Zamienił stryj (22)

(Pawn Stars: Going Going Pawn)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Przekonamy się, czy Rick kupi kij bejsbolowy, który miał należeć do Babe'a Rutha. Następnie Corey i jego ojciec wyceniają zestaw narzędzi chirurgicznych z czasów pierwszej wojny światowej.

Oglądaj w telewizji

Wt 10.08 6:30
Lifetimelogo
Wt 10.08 13:55
Lifetimelogo
Wt 10.08 19:35
Lifetimelogo

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Bohaterowie programu wybierają się do Las Vegas, żeby obejrzeć kij bejsbolowy, który miał należeć do słynnego zawodnika Babe'a Rutha. Przekonamy się, czy Rick sfinalizuje transakcję, czy też stwierdzi, że to podróbka. Następnie Corey i jego ojciec wyceniają zestaw narzędzi chirurgicznych z czasów pierwszej wojny światowej. Później Chumlee ma okazję kupić dwie rzeźby o tematyce religijnej autorstwa samego Salvadora Dalego. Z kolei Corey ogląda miniaturę samochodu Bugatti Typ 57SC.

Zobacz także

Ładuję...