Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2688

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia zjawia się w kancelarii Olszewskiej. Prosi Weronikę, żeby wyjawiła całą prawdę o Darku. Roztocka niczego nie ukrywa. Załamana Bergówna postanawia ostatecznie rozmówić się ze Żbikiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kasia zjawia się w kancelarii Olszewskiej. Prosi Weronikę, żeby wyjawiła całą prawdę o Darku. Roztocka niczego nie ukrywa. Załamana Bergówna postanawia ostatecznie rozmówić się ze Żbikiem. Julka jest rozgoryczona, ponieważ mama Martynki zniszczyła jej przyjęcie. Tymczasem szantażysta wciąż atakuje Elżbietę. Tym razem każe Marcinkowej wycofać się z życia publicznego i prowadzenia fundacji. W przeciwnym razie wstydliwa tajemnica kobiety wyjdzie na jaw. Klementynka myśli, że rodzice chcą się rozwieść. Iza uspokaja córeczkę. Przeprasza też Jerzego, a ponadto obiecuje zrezygnować z planów zawodowych. Spotyka się z mężczyzną, od którego miała wynająć lokal przeznaczony na klub sportowy. Oznajmia, że musi zrezygnować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...