Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2687

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W nocy Smolny zabiera syna z imprezy. Następnego dnia Przemek odczuwa skutki zabawy, przez co nie chce iść do szkoły. Krzysztof robi mu awanturę i nie pozwala opuścić lekcji. Spotyka się z byłą żoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

W nocy Smolny zabiera syna z imprezy. Następnego dnia Przemek odczuwa skutki zabawy, przez co nie chce iść do szkoły. Krzysztof robi mu kolejną awanturę i nie pozwala opuścić lekcji. Następnie spotyka się z byłą żoną. Ustalają, że chłopcy zamieszkają u niego. Weronika ostrzega Bergów przed Darkiem, z którym umawia się Kasia. Bogdan jest załamany, słysząc, jakiego rodzaju człowiekiem jest Żbik. On i Joanna postanawiają powiedzieć córce prawdę. Iza, mimo że jest po zawale, nie zamierza zmieniać planów zawodowych. Tego dnia wychodzi ze szpitala. Wcześniej znów odwiedza ją Ilona. W tajemnicy przed Jerzym ustalają szczegóły dotyczące otwarcia nowego klubu. Zdybicka pożycza pożyczyć teściowej pieniądze, ale pod warunkiem, że powie mężowi prawdę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...