Apetyt na miłość (1/12)

program rozrywkowy Polska 2018  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Ola chciałaby poznać mężczyznę, który wywrze na niej wrażenie osobowością i intelektem. Pozna trzech kandydatów, m.in. Maksa, który przez kontuzję porzucił karierę sportową i został kucharzem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie zgłosili się po szansę na miłość wyjątkowi ludzie, którzy nie tylko świetnie gotują, ale mają też cudowne pomysły na naprawdę wyjątkowe randki. Widzowie dowiedzą się m.in., czy młody milioner, który ma wszystko oprócz miłości, po przystawce, daniu głównym i deserze pozna swoją drugą połówkę, czy gwiazdor estrady pokocha kogoś co najmniej tak, jak swój sportowy motocykl oraz czy romantyk skradnie serce pełnej seksapilu tancerki.

Ola jest kobietą, która odnosi sukcesy. Można by ją nazwać karierowiczką, gdyby nie to, że noc wypełniają jej imprezy i szalone spotkania z przyjaciółmi. Ola uwielbia też czytać książki, ubóstwia dania włoskiej kuchni. Potrzeba jej jednak czegoś więcej. Chciałaby poznać mężczyznę, który wywrze na niej wrażenie swoją osobowością i intelektem. Swoim talentem kulinarnym spróbują jej zaimponować trzej mężczyźni. Max przez kontuzję kolana porzucił marzenie o karierze sportowej i został kucharzem. Piotr jest mężczyzną, który ceni sobie porządek i przywiązuje wagę do tradycji. Obecnie leczy złamane serce, jednak jest także optymistycznie nastawiony do życie, dlatego nie poddaje się, jeśli chodzi o szukanie drugie połówki. Dominik to niebieskooki model, który marzy o tym, by jego partnerka była jednocześnie przyjaciółką i zaangażowaną kochanką. Taką na pewno by poślubił. Przed Olą trudny wybór.

Zobacz także

Ładuję...