O mnie się nie martw 8 (10/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Kaszubów atmosfera jest napięta. Tymczasem Milena musi stawić się na komisariacie jako ważny świadek. Krzysiek błaga Marcina o pomoc. Z kolei Kaszuba spotyka swoją dawną znajomą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. W tym sezonie bohaterów czeka przeprowadzka do nowego mieszkania oraz chrzest najmłodszego potomka, Zbyszka. Krzysiek będzie musiał sobie poradzić z zawiedzionymi nadziejami, a Helenka niespodziewanie zafunduje swoim opiekunom nastoletni bunt.

W tym odcinku

W domu Kaszubów atmosfera nadal jest napięta. Tymczasem Milena musi stawić się na komisariacie jako ważny świadek. Krzysiek błaga Marcina o pomoc, a Kaszuba spotyka swoją dawną znajomą. Filip wraca z Francji i znów nie umie poradzić sobie z obowiązkami ojca zbuntowanej nastolatki. Marta próbuje odnaleźć się w roli narzeczonej. Do kancelarii trafia żądna zemsty, oszukana żona i zleca prawnikom bardzo kłopotliwe zadanie. Marcin usiłuje skłonić Milenę, by skonfrontowała się z własną przeszłością. Nie zważając na tajemnicę adwokacką Kaszuba może w każdej chwili poinformować Krzyśka, z kim ma do czynienia.

Występują

Twórcy

Ładuję...