Pensjonat nad rozlewiskiem (4)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Romanik wyznaje, że sprzedał weksel Basi firmie windykacyjnej. Z Paryża przyjeżdża matka Pauli. Mirka nie traci nadziei, że uda jej się zajść w ciążę. W końcu jednak decyduje się skorzystać z pomocy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Małgosia i Konrad na własną rękę prowadzą poszukiwania Romanika. Gdy po pewnym czasie udaje im się z mężczyzną spotkać, mówi, że sprzedał weksel Basi firmie windykacyjnej. Tymczasem z Paryża przyjeżdża matka Pauli. Relacje między córką a matką są bardzo napięte. Mirka nie traci nadziei, że uda jej się zajść w ciążę. W końcu jednak razem z Maćkiem decyduje się skorzystać z pomocy specjalisty. Kuba spotyka się z menadżerem Wróblem i podpisuje z nim duży kontrakt na produkcję mebli. W porcie Małgosia zauważa Romanika w towarzystwie Adama.

Występują

Twórcy

Ładuję...