Teleman

Gwiazdy lombardu 19: Pełna harmonia (17)

(Pawn Stars: Stamp Stumped)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Rick wycenia przyniesione przez klienta złote i srebrne monety. Corey nie jest pewien, ile warte są znaczki skarbowe, które ogląda. Chumlee ma okazję nabyć płytę Boba Marleya z autografem muzyka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

W dzisiejszym odcinku Rick waha się, wyceniając przyniesione przez klienta złote i srebrne monety. Zobaczymy, jaką cenę ostatecznie za nie zaoferuje. Corey również okazuje się niezdecydowany. Nie jest pewien, ile warte są dziwne znaczki skarbowe, które ogląda. Następnie Chumlee ma okazję nabyć płytę Boba Marleya z autografem słynnego muzyka. Do lombardu Harrisonów w Las Vegas trafiają także koncertyna i gra planszowa z lat 70. ubiegłego wieku.

Ładuję...