Pensjonat nad rozlewiskiem (2)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Spokój Małgosi burzy informacja o długu, jaki odziedziczyła po zmarłej matce. Jantar jest załamana z powodu problemów finansowych. Niebawem do pensjonatu przyjeżdża guru krytyki kulinarnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Nad rozlewiskiem zawisły czarne chmury. Spokój Małgosi burzy niepokojąca informacja o długu, jaki odziedziczyła po zmarłej matce. Jantar jest załamana z powodu problemów finansowych. Razem z Konradem postanawiają na własną rękę rozpocząć śledztwo w tej tajemniczej sprawie. Niebawem do pensjonatu przyjeżdża guru krytyki kulinarnej - Iwo Wenert.

Występują

Twórcy

Ładuję...