Teleman

Gwiazdy lombardu 19: Pasuje czy nie? (16)

(Pawn Stars: If The Pawn Don't Fit)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Rick ma okazję przejechać się słynnym białym fordem bronco, którym O.J. Simpson uciekał przed policją z Los Angeles. Pościg za oskarżonym o zabójstwo żony sportowcem na żywo relacjonowała telewizja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Tym razem Rick ma okazję przejechać się słynnym białym fordem bronco, którym O.J. Simpson uciekał przed policją z Los Angeles. Pościg za oskarżonym o zabójstwo żony sportowcem na żywo relacjonowała amerykańska telewizja. Następnie Harrison wycenia eleganckie srebro stołowe. Wśród przedmiotów, jakie w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, jest również komiks "Gwiezdne wojny" z 1978 roku. Przekonamy się, czy Chumlee zdecyduje się kupić to wydanie.

Ładuję...