Pensjonat nad rozlewiskiem (1)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mija rok od śmierci Basi. Nad rozlewiskiem na uroczystości rocznicowej spotykają się rodzina i przyjaciele. Tomasz nadal przeżywa śmierć żony. Kuba proponuje Sławkowi wspólny interes.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Mija rok od śmierci Basi Jabłonowskiej. Nad rozlewiskiem na uroczystości rocznicowej spotykają się rodzina i przyjaciele, by powspominać i uczcić jej pamięć. Tomasz nadal nie może się pogodzić z odejściem żony. Niebawem Małgosia, która odziedziczyła po matce biznes, wpada w kłopoty. Spokój kobiety burzy niespodziewane pojawienie się Romanika, który żąda od niej spłaty długu, który za życia rzekomo zaciągnęła u niego zmarła. Na dowód pokazuje własnoręcznie podpisany przez nią weksel. Małgosia zwraca się po pomoc do Konrada. Swoją radą służy również mecenas Wawrzycki. Wkrótce udaje się wyjaśnić sprawę. Kuba proponuje Sławkowi wspólny interes. Marysia spotyka w leśniczówce Krzysztofa. Po powrocie z Warszawy Mirka i Maciek zamieszkują na plebanii u Róży i Karola. Do Piernackiego z kolei przyjeżdża Magda, która prosi o ponowne zatrudnienie w stajni. Ewa Stern otrzymuje główną rolę w serialu. Do pensjonatu przybywa tajemniczy gość Adam, który zwraca uwagę właścicielki. On również jest zainteresowany piękną gospodynią.

Występują

Twórcy

Ładuję...