Teleman

Pensjonat nad rozlewiskiem (5)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia chce ratować pensjonat. Decyduje się nawet wystawić na sprzedaż dom w mieście. Róża postanawia pomóc pogrążonemu w depresji Tomaszowi. Do pensjonatu przyjeżdża Karol Strasburger.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Marysia za wszelką cenę chce ratować pensjonat. Decyduje się nawet wystawić na sprzedaż dom na Saskiej. Tomasz czuje się coraz gorzej. Zaczyna wpadać w depresję. Róża postanawia mu pomóc. Umawia mężczyznę na wizytę u psychiatry. Kuba dostaje kredyt na zakup maszyn potrzebnych do rozpoczęcia produkcji mebli. Podczas pracy w stolarni Wroński ulega wypadkowi. Tymczasem do pensjonatu przyjeżdża Karol Strasburger. Znany aktor i prezenter pragnie uciec od swojej pracy i popularności. Szybko się jednak przekonuje, że nie jest to proste. Magda i Krzysztof stają się sobie coraz bliżsi. W pensjonacie zjawia się komornik. Urzędnik ma dla Małgosi bardzo złe wieści.

Występują

Twórcy

Ładuję...