Teleman

Gwiazdy lombardu 19: Sztuka warzenia (14)

(Pawn Stars: Business Is Brewing)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Rick ma okazję zdobyć zabytkowe przedmioty związane z piwem. Wpada do należącego do przyjaciela browaru w San Diego. Corey zastanawia się nad kupnem klapsa z filmu 'Django' Quentina Tarantino.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

W dzisiejszym odcinku Rick ma okazję kupić zabytkowe przedmioty związane z piwem. Wpada do należącego do jego przyjaciela browaru w San Diego. Bohaterom programu udaje się namierzyć oryginalny ciągnik rolniczy marki McCormick Farmall. Przekonamy się, ile są w stanie zapłacić za ten klasyczny traktor. Później Corey zastanawia się nad kupnem klapsa z filmu "Django" Quentina Tarantino. Chumlee wycenia plakat z czarno-białą reprodukcją obrazu olejnego z cyklu "Psy grające w pokera" Cassiusa Marcellusa Coolidge'a.

Ładuję...