Teleman

SOS. Ekipy w akcji (26)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Między nastolatkiem i jego sąsiadem z osiedla dochodzi do bójki. Policjanci odkrywają kryminalne tło konfliktu. Ratownicy medyczni spieszą na pomoc mężczyźnie, który dostał napadu drgawek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze interweniują w sprawie osiedlowej bójki, do jakiej doszło między pewnym nastolatkiem i jego sąsiadem. Wkrótce odkrywają kryminalne tło sąsiedzkiego konfliktu. Tymczasem inny patrol przyjeżdża do warsztatu szewskiego, gdzie doszło do kłótni między właścicielem a nowymi najemcami lokalu. Policjanci stają się świadkami rodzinnego dramatu. Ratownicy medyczni ratują mężczyznę, który dostał napadu drgawek. Okazuję się, że chory wrócił właśnie z Ghany. Medycy podejrzewają tropikalną chorobę.

Ładuję...