Endeavour: Sprawy młodego Morsa: Raca (4)

(Endeavour: Rocket)

serial kryminalny Wielka Brytania 2013
zdjęcie

W skrócie

Podczas królewskiej wizyty w rodzinnym zakładzie zbrojeniowym dochodzi do morderstwa. Thursday i Jakes wszczynają śledztwo, zlecając Morse'owi mało interesujące czynności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wielka Brytania, lata 60. Endeavour Morse (Shaun Evans) nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Rzuca studia na Oksfordzie, po czym wstępuje do Królewskiego Korpusu Łączności - niestety na krótko. Następnie trafia do policji, z przekonaniem, że również nie zagrzeje tu miejsca. Zrezygnowany i zniechęcony niebawem zaczyna pisać wymówienie. W tym czasie zostaje wysłany z grupą detektywów na akcję. Ich zadaniem jest znalezienie zaginionej piętnastolatki. Wspólne śledztwo zmieni jego zdanie na temat wymiaru sprawiedliwości i pomoże mu w podjęciu najtrudniejszej życiowej decyzji. Serial opowiada o początkach kariery inspektora Endeavoura Morse'a.

W tym odcinku

Podczas królewskiej wizyty w rodzinnym zakładzie zbrojeniowym dochodzi do morderstwa. Thursday i Jakes wszczynają śledztwo, zlecając Morse'owi najmniej interesujące czynności. Z uwagi na pobyt monarchów, kierownik Bright obawia się, że straci posadę, jeśli sprawa nie zostanie szybko wyjaśniona.

Występują

Twórcy

Ładuję...