Komisarz Alex 11: Maestro (132)

serial kryminalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Górski wybiera się z Lucyną i Leonem do filharmonii. Po występie policjanci odkrywają zwłoki pianisty. Do zespołu dołącza młody aspirant Gustaw Bielski. Trop prowadzi do żony ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W kolejnym sezonie do ekipy Górskiego (Krystian Wieczorek) dołącza młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra). Lucyna (Magdalena Walach) i Nina (Karolina Nolbrzak) nadal rywalizują o względy przełożonego. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) musi stawić czoło problemom osobistym.

W tym odcinku

Komisarz Górski wybiera się z Lucyną i Leonem na koncert do filharmonii. Po występie policjanci odkrywają zwłoki wybitnego pianisty Krzysztofa Kuryłły. Rozpoczyna się intensywne śledztwo. Do zespołu Górskiego dołącza młody aspirant Gustaw Bielski, który robi wszystko, aby wykazać się przed komisarzem i resztą zespołu. Niestety, Alex wyczuwa jego paniczny lęk przed psami. Niebawem trop prowadzi funkcjonariuszy do żony ofiary, pięknej Beaty. Szybko okazuje się, że w małżeństwie Kuryłłów nie działo się dobrze. Śledczy badają, czy Beata miała motyw, by zabić męża.

Występują

Twórcy

Ładuję...