SOS. Ekipy w akcji (12/60)

(Nic się nie dzieje/ Plan babci/ Snajper)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci zostali wezwani przez właścicielkę sklepu, która widziała przez witrynę uliczną burdę. Inny patrol prowadzi poszukiwania ośmiolatki. Jej matka twierdzi, że została ona porwana przez ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci zostali wezwani przez właścicielkę sklepu, która widziała przez witrynę uliczną burdę. Tymczasem inny patrol prowadzi poszukiwania 8-letniej dziewczynki. Matka zaginionej twierdzi, że została ona porwana przez swojego ojca. W innej części miasta funkcjonariusze trafiają na ślad bandyty, który strzela z kuszy sportowej do mieszkańców jednego z blokowisk. Ujawnienie tożsamości sprawcy okazuje się szokujące nawet dla samych policjantów.

Zobacz także

Ładuję...