Nauka jazdy 3 (2/13)

program rozrywkowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Instruktorzy są źli, ponieważ kursanci spóźniają się na lekcje. Małgosia nazwie jedną z osób 'gamoniem do kwadratu'. Sytuacja się zaostrzy, kiedy jedna z kursantek postanowi zahamować... sprzęgłem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Widzowie już po raz trzeci będą mogli obserwować kursantów, którzy starają się zdobyć prawo jazdy. W tym sezonie do znanych instruktorów - cierpliwej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy wymagająca Edyta Bartosiak. Bohaterami tej edycji będą: sadowniczka Krystyna, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego oraz millenialsa Joanna, która chce zdobyć prawo jazdy, tak szybko, jak to możliwe. Oprócz nich będziemy obserwować zmagania swatki Anny, kibica Kuby, modela Eryka, uroczych bliźniaczek - Klaudii i Karoliny, pochodzących ze Śląska rodziców siódemki dzieci - Emilii i Przemka oraz zawodowo tańczącej w kieliszku Sonii.

Instruktorzy są źli, ponieważ kursanci spóźniają się na lekcje. Małgosia nie będzie przez to w najlepszym humorze. Nazwie jedną z osób "gamoniem do kwadratu". Sytuacja się zaostrzy, kiedy jedna z kursantek postanowi zahamować... sprzęgłem.

Zobacz także

Ładuję...