Daleko od noszy 2: Kontr kadra (7)

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do kliniki przychodzi tajemniczy prezes Jagodny, który ma zamiar powołać drugą pierwszą reprezentację piłkarską kraju. Ekipa szpitala pomaga w rekrutacji piłkarzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników szpitala, którego szefem jest doktor Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski). W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej ministerstwo postanawia stworzyć Mobilną Ekipę Częstych Zadań, w skrócie M.E.C.Z. Okazuje się, że to placówka doktora Łubicza ma zostać przemianowana w polowy szpital szybkiego reagowania, który będzie obsługiwał piłkarzy biorących udział w turnieju oraz kibiców oglądających ich poczynania z trybun. Medycy i personel rozpoczynają przygotowania do ambitnego zadania.

W tym odcinku

Do kliniki przychodzi tajemniczy prezes Jagodny, który ma zamiar powołać drugą pierwszą reprezentację piłkarską kraju. Nie przyznaje się lekarzom, że chodzi mu głównie o zdobycie pieniędzy od sponsorów. Ekipa szpitala gorliwie pomaga mu w rekrutacji piłkarzy. Do drużyny trafia między innymi bratanek doktora Kidlera, Idzi, utalentowany młody sportowiec. Wkrótce wychodzi na jaw, że obowiązkiem nowych kadrowiczów nie będzie tylko kopanie piłki. Niestety jest już za późno, by się wycofać z tego przedsięwzięcia.

Występują

Twórcy

Ładuję...