Nauka jazdy 3 (1/13)

program rozrywkowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Widzowie już po raz trzeci będą mogli obserwować kursantów, którzy starają się zdobyć prawo jazdy. W tym sezonie do znanych instruktorów - cierpliwej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy wymagająca Edyta Bartosiak. Bohaterami tej edycji będą: sadowniczka Krystyna, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego oraz millenialsa Joanna, która chce zdobyć prawo jazdy, tak szybko, jak to możliwe. Oprócz nich będziemy obserwować zmagania swatki Anny, kibica Kuby, modela Eryka, uroczych bliźniaczek - Klaudii i Karoliny, pochodzących ze Śląska rodziców siódemki dzieci - Emilii i Przemka oraz zawodowo tańczącej w kieliszku Sonii.

Przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże, jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania. Wkrótce na warszawskie ulice wyjedzie przerażona pani Krystyna. Obok niej zasiądzie oponowana instruktorka Edyta Bartosiak. Do samochodu z Justyną Kalisz wsiądzie pochodzący z Ghany Jonathan "King" Brown, który zajmuje się piłką nożna i ma na koncie kilka piosenek. Pod okiem Łukasz Kmiecika rozpocznie naukę jedna z fanek programu - pracująca na co dzień w sklepie z odzieżą Klaudia Kozik. Tymczasem Zbigniew Chrzan będzie uczył niepanującego nad nerwami kibica Kubę.

Zobacz także

Ładuję...