Lombard. Życie pod zastaw (28)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andżelika dostaje pocztą przesyłkę od mafii. Marysia po porwaniu boi się iść do szkoły. Matka zabiera ją do lombardu. Pies Ady potrzebuje kosztownego leczenia. Dziewczyna zastawia swoją biżuterię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Andżelika dostaje pocztą przesyłkę od mafii: zegarek identyczny do tego, jaki ma jej przebywający w więzieniu mąż Jacek. Marysia po porwaniu boi się iść do szkoły, więc Andżelika zabiera ją do lombardu. Jedną z klientek jest Ada, której pies potrzebuje drogiego leczenia. Dziewczyna zastawia całą swoją biżuterię, w tym pierścionek zaręczynowy. Do lombardu przychodzi także Krzysztof, żeby zastawić hulajnogę swojego syna. Wszyscy są świadkami kłótni między ojcem a synem. Kiedy Krzysztof ucieka się do przemocy, Andżela i Mariusz wkraczają do akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...