Lombard. Życie pod zastaw (24)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lombard wystawia na sprzedaż profesjonalny barowy ekspres do kawy. Rezerwuje go Malwina. Sprawa komplikuje się, gdy w lombardzie pojawia się pierwszy właściciel ekspresu, który chce go odzyskać.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.08 0:55
TV Puls 2logo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Lombard wystawia na sprzedaż profesjonalny barowy ekspres do kawy. Rezerwuje go Malwina - młoda mama, planująca stworzenie kawiarni dla rodzin z dziećmi. Sprawa komplikuje się, gdy w lombardzie pojawia się pierwszy właściciel ekspresu i chce go odzyskać. Mąż Malwiny zmusza kobietę, aby zrezygnowała z zakupu. Andżelika i Mariusz odkrywają, że Malwina jest ofiarą przemocy domowej i zawiadamiają policję. Okazuje się jednak, że mężczyzna - zawodowy żołnierz - wcale nie ma zamiaru się zmieniać. Andżelika prócz problemów w pracy, ma także nieciekawą sytuację w domu. Jej mąż uciekł z więzienia i naraził całą swoją rodzinę na niebezpieczeństwo...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...