Lombard. Życie pod zastaw (18)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Atrakcyjna dziewczyna zastawia drogi naszyjnik - prezent od chłopaka. Próbuje go odzyskać przed ich kolejną randką. Kiedy w lombardzie gubi test ciążowy, Andżelika domyśla się prawdy i chce jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Pt 8.07 10:00
TV Pulslogo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi atrakcyjna dziewczyna, która chce zastawić drogi naszyjnik - prezent od swojego chłopaka. W niedługim czasie jednak mężczyzna prosi ją, aby założyła go na ich kolejne spotkanie. Dziewczyna postanawia ukraść z domu klaser z cennymi znaczkami i zastawić go w zamian za naszyjnik. Kiedy w lombardzie gubi test ciążowy, Andżelika zaczyna podejrzewać, na co klientka potrzebuje pieniędzy. Postanawia dotrzeć do jej rodziny, zanim będzie za późno.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...